м. Івано-Франківськ

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю, 9:00-18:00

Телефон:
+38(095)-08-48-135
+38(068)-19-74-478 viber

Найчастіші запитання

Будь ласка, ознайомтеся з FAQ, перш ніж відправити нам повідомлення.

Які запрошення на весілля краще підготувати?

Молодята завжди прагнуть влаштувати незабутнє святкування, аби весілля вкарбувалося не тільки в їхню пам'ять, але й запам'яталося гостям. Що ж, в такому разі варто почати із запрошень на весілля. Коли концепція свята вже продумана, стиль вечірки обрано, а з кольоровою гамою ви теж визначились, варто підібрати листівки, які будуть натякати гостям, що на них чекає.

 

Ми з радістю допоможемо вам визначитися з типом листівки та втілити всі ваші сподівання в життя, адже за нашими плечима вже не один десяток задоволених та щасливих подружніх пар. Кожне весілля індивідуальне, тому весільні запрошення вибираються відповідно до тематики святкування. Листівки можна зробити у будь-якому стилі, починаючи від ніжного мінімалістичного провансу, закінчуючи замислуватими 3D варіантами у королівському стилі - все залежатиме від ваших уподобань.

Як оформити листівку?
Для того, щоби весільне запрошення було довершеним, ми радимо дарувати його у конверті, футлярі чи подарунковій коробці. Це не тільки зможе здивувати ваших гостей, але й дуже приємно їх вразить. Вам не варто перейматися за декоративне оформлення ваших листівок, адже ми пропонуємо обширну гаму кольорів паперу, стрічок та додаткових елементів. Ми виготовляємо листівки лише з якісного дизайнерського паперу та прикрашаємо його оригінальними деталями, які пасуватимуть до обраного вами стилю. Використання якісних матеріалів - запорука елегантного запрошення на ваше весілля.
Види весільних запрошень?

Леттерінг. Даний тип запрошень є одним із найпопулярніших, адже ми акцентуємо увагу на самому тексті та зовнішньому вигляді літер.

 

Малюнки. Такий вид запрошень зазвичай оформляється у вигляді акварельних малюнків, і саме на них майбутній гість звертає увагу в першу чергу.

 

Крафтові листівки. Запрошення, що виготовляються з крафтового паперу, почали останнім часом набирати популярності. Зазвичай прикрашаються такі запрошення тематичними деталями з дерева та тоненькими мотузками.

 

Ажурні запрошення. Мереживо часто прикрашає весільну сукню нареченої, а святкові столи з ажурними серветками нікого не залишать байдужими. Саме тому деякі пари надають перевагу ажурними весільним запрошенням, адже окрім тесаних листків паперу, вони криються за собою ніжність та витонченість.

 

Мінімалізм. Якщо ви прихильник мінімального декору, то вам варто замовити весільні запрошення у стилі мінімалізму. Навіть затятий критик не зможе приховати своє здивування, коли побачить, що за звичайною прямокутною листівкою може критися море змісту та емоцій.

Надішліть нам листа

Якщо у Вас виникли додаткові питання, заповніть дану форму, ми з радістю спробуємо Вам допомогти.